my-wide1

Architekt wnętrz CK Kwadrat

Jesteśmy z wykształcenia architektami, którzy zgodnie łączą życie prywatne z zawodowym. Projektując wzajemnie się uzupełniamy i inspirujemy – często czyniąc to na polu żywiołowej aczkolwiek niezmiernie twórczej dyskusji. Do działania napędza nas nasza pasja i miłość. Swoje doświadczenie zdobyliśmy w warszawskich i wrocławskich biurach projektowych.

Dom i jego wnętrza są przestrzenią, w której przebywamy znaczącą część naszego życia. To właśnie w nich śpimy, czytamy, spoglądamy jak dorastają nasze dzieci, a nasze dzieci patrzą jak się starzejemy, marzymy, gotujemy i tworzymy ciepło przemijających dni. To co nas otacza wpływa bezpośrednio na nasze samopoczucie i komfort – dlatego tak ważna jest ich forma oraz wygląd. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dopracowując poszczególne detale, łącząc estetykę z funkcjonalnością, pasję z komfortem, spokój z dynamiką.

Oferujemy indywidualne projekty architektoniczne obiektów kubaturowych, projektowanie wnętrz prywatnych i komercyjnych, bezpośredni kontakt z Klientem oraz profesjonalne doradztwo. Na życzenie naszych Klientów wykonujemy nadzór autorski nad realizacją oraz usługę „pod klucz”. Współpracujemy z profesjonalną firmą wykonawców Paweł Kuryłowicz K&S Investments wspólnie realizując większość inwestycji.

Projekty medyczne

Wykonujemy również specjalistyczne opracowania projektowe z zakresu działalności medycznych o różnych profilach specjalizacji. Projekty technologiczne zaopiniowane przez rzeczoznawcę Sanepidu, BHP oraz p.poż. pozwalają na sprawne przeprowadzanie procedur inwestycyjnych w tego typu lokalach. Nasze doświadczenie pozwala nam na zaprojektowanie innowacyjnych, przyjaznych dla pacjenta wnętrz, spełniających wszystkie wymogi higieniczne i prawne.

Architekt wnętrz – zapraszamy serdecznie Klientów z m.st. Warszawa oraz dzielnic między innymi takich jak: Białołęka, Bielany, Praga Północ, Praga Południe, Targówek!

mgr inż. arch. Anna Cierpisz
dr inż. arch. Piotr Kania

mgr inż. arch. Anna Cierpisz-Kania

Wykształcenie:

 • Architektura i Urbanistyka – Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie, Wydział Architektury,
 • Architektur und Design – University of Applied Sciences – Fachhochschule Düsseldorf
 • Architektura i Urbanistyka– Politechnika Wrocławska , Wydział Architektury,
 • Międzynarodowe Procedury Organizacji Inwestycji według FIDIC- Studia Podyplomowe, Politechnika Wrocławska,

Doświadczenie zawodowe:

 • Architekturburo KUSAK – Düsseldorf
 • APA CAD Krzysztof Popiński – Warszawa
 • Archimed sp z. o.o Michał Grzymała–Kazłowski – Warszawa

dr inż. arch. Piotr Kania

Wykształcenie:

 • Gospodarka Przestrzenna ze specjalizacją Planowanie Przestrzenne – Politechnika Wrocławska, Wydział Architektury,
 • Architektura i Urbanistyka – Politechnika Wrocławska , Wydział Architektury,
 • Studia Doktoranckie – Politechnika Wrocławska, Wydział Architektury,

Doświadczenie zawodowe:

 • Zakład Renowacji Zabytków Zenon Jasiński – Wrocław
 • SKOS Szybejko Architekci – Wrocław

Architekt wnętrz – główny obszar działalności: Białołęka, Bielany, Praga Północ, Praga Południe, Targówek! Zapraszamy do zapoznanią się z pełną ofertą naszych usług oraz zapoznania się z naszymi projektami.